Łatwe w aplikacji folie naścienne Jill Maes / Antalis Interior Design Award

Wycena w 48h

Łatwe w aplikacji folie naścienne

Łatwe w aplikacji folie naścienne zapewniają możliwość wielokrotnego usuwania i przyklejania ponownie bez utraty właściwości. Świetnie sprawdzą się na większości podłoży w warunkach wewnętrznych, np. na malowanych ścianach i szkle.

Poznaj ich główne zalety:

  • zaprojektowane z myślą o żywych kolorach w druku wysokiej jakości
  • łatwe aplikacja i usuwanie
  • brak pęcherzyków powietrza
  • wyposażone w klej repozycjonowalny.

Coala Easy Stick White

Biała samoprzylepna folia monomerowa PCW o grubości 100μ Coala Easy Stick White posiada matowe lub błyszczące wykończenie. Jest powleczona specjalnym klejem kropkowym, który pozwala na bardzo łatwą aplikację, nie powodując powstawania pęcherzyków powietrza. Główne zastosowanie folii to naklejki ścienne i zabudowy targowe.
  • Coala Easy Stick White biały

    dodaj więcej

Coala Re-Stick

Coala Re-Stick to biała, błyszcząca, samoprzylepna folia polimerowa PCW o grubości 75 µm. Posiada klej akrylowy, usuwalny, repozycjonowalny o niskiej przylepności, do wielokrotnej aplikacji. Można ją zastosować na większości podłoży w warunkach wewnętrznych, np. na malowane ściany, melaminę, szkło, podłoża o niskiej energii powierzchniowej. Stanowi alternatywę dla folii elektrostatycznej. Można ją stosować również na zewnątrz - trwałość produktu niezadrukowanego wynosi do 2 lat (Europa centralna).
  • Coala Re-Stick Gloss biały

    dodaj więcej

 

 

Do góry