Folie samoprzylepne do trudnych powierzchni Rasa Linauskaitė / Antalis Interior Design Award

Wycena w 48h

Folie samoprzylepne do trudnych powierzchni

Folie samoprzylepne do trudnych powierzchni idealnie sprawdzają do prac graficznych  zaaplikowanych bezpośrednio na płaskie, świeżo zagruntowane i pomalowane ściany. 
Poznaj ich główne zalety:

  • wzmocniona siła klejenia
  • doskonałe odwzorowanie kolorów i ostre kontury prac
  • kompatybilność z wieloma rodzajami tuszy
  • 3 różne faktury.

IMAGin WW 200

IMAGin WW 200 to biała, samoprzylepna, matowa folia krótkookresowa o grubości 150µ. Powleczona jest usuwalnym, szarym klejem akrylowym. Dedykowana jest do produkcji grafik naściennych, aplikowanych na świeżo zagruntowanych i pomalowanych ścianach. Zachowuje trwałość do 1 roku.

IMAGin WW 300

IMAGin WW 300 to biała, samoprzylepna, matowa folia krótkookresowa o grubości 100µ. Powleczona jest szarym, akrylowym klejem o wysokiej przyczepności. Przeznaczona jest do grafik naściennych, ponieważ doskonale odwzorowuje kolory i jest kompatybilna z wieloma rodzajami tuszy. Stosuje się ją na świeżo zagruntowane i pomalowane ściany (również na farby lateksowe). W formie niezadrukowanej zachowuje trwałość do 2 lat.

IMAGin WW Texture

IMAGin WW Texture to białe, samoprzylepne folie o różnych fakturach: szczotka (grubość - 300µ), canvas (grubość - 300µ), skóra (grubość -225µ). Folie powleczone są szarym klejem akrylowym o wysokiej adhezji. Przeznaczone są do całkowitego oklejania ścian, również pomalowanych farbami lateksowymi (zalecane gruntowanie ścian oraz próby aplikacji). Folie dedykowane są do druku cyfrowego tuszami solwentowymi, lateksowymi i UV.

 

 

Do góry